قوانین

قوانین استفاده

لطفاً قبل از ارسال سفارش خود قوانین استفاده از سرویس ها را مطالعه نمایید.

شرایط استفاده :

این توافقنامه نشان دهنده توافق کامل بین شرکت ما و مشتریان و جایگزین هر نوع توافق کتبی یا شفاهی است. به محض اینکه اطلاعاتی جدید در وب سایت شرکت انتشار شود،شرکت ما ممکن است این شرایط و ضوابط را تغییر دهید آن را تقویت کند، و یا قیمت ها را تغییر دهد و همچنین قطع و یا تغییر خدمات ارائه شده.

تحت شرایط این قرارداد، قرار دادن اطلاعات بر روی سرورهای شرکت ما و هر نوع خرید از شرکت ما بر این اساس هست که شما این توافق نامه را خوانده درک و قبول کردید و تمام فعالیت های شما به شرایط و ضوابط مندرج در اینجا محدود می شود. اگر فعالیت شما نمی تواند به این شرایط و ضوابط محدود شود باید از خریدن سرویس های این شرکت خوداری کنید.


قوانین :

مطمئنا هر شرکت قوانین بسیار محکمی خواهد داشت که این امر برای حفظ کیفیت شرکت و سرویس‌ها لازم می‌باشد.

پشتوار سرور دارای سه‌ دسته از قوانین است :


شرایط سرویس دهی

۱- نصب سیستم‌ عامل میکروتیک کرکی و سیستم عامل های نصب دستی با iso یکبار رایگان است، و پس از آن هزینه ۳۰.۰۰۰ الی ۱۰۰.۰۰۰ تومان با توجه به نوع نصب به ازای هر نصب دریافت می‌شود.
۲- کلیه سرویس‌های پشتوار سرور به‌ صورت مدیریت نشده است، در صورت انجام مدیریت سرویس‌ها هزینه‌های فوق جداگانه محاسبه می‌شود.
۳- کلیه اطلاعات در هنگام ثبت نام باید به صورت کاملا حقیقی و صحیح وارد شود.
۴- انتقال اطلاعات و ریستور بک آپ کاملا رایگان انجام خواهد شد.
۵- مسئولیت مستقیم سرور با شخص خریدار است و رسیدگی به مسائل تخلف ممکن است تا ۷۲ ساعت به طول انجامد.
۶- بک آپ بر عهده کاربر است و پشتوار سرور در صورت مشکلات از دست رفتن اطلاعات کاربر به دلیل نداشتن بک اپ و مشکلات سوختن هارد پاسخگو نخواهد بود.


تعهداد مشتری

۱- هزینه اجاره سرویس‌های مجازی حداکثر تا ۲۴ ساعت پس‌ از آخرین مهلت صورت‌حساب باید پرداخت شود.
۲- استفاده از سرویس‌ها برای ارسال رایانامه ناخواسته (Spam) ممنوع می‌ باشد، و پس از دریافت اخطار از سوی دیتا سنتر سرویس شما بدون اطلاع و بارگشت وجه قطع می شود و دیگر به هیچ وجه باز نخواهد شد.
۳- سرویس‌های امریکا ما مشمول قوانین کپی‌ رایت می‌ باشد، لذا استفاده از این سرویس‌ها برای سایت‌های دانلود ناقض قوانین کپی‌ رایت ممنوع می‌باشد.
۴- هرگونه استفاده سیاسی از سرویس‌های ما برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران ممنوع می‌باشد.
۵- هرگونه سرویس‌دهی IRC ممنوع می‌باشد.
۶- استفاده از سرویس‌های ما به عنوان سرویس‌ دهنده تورنت بر روی سرویس های امریکا ممنوع می‌باشد ولی ما بقی سرویس ها مشکلی ندارند و در صورت دریافت گزارش سرویس شما بدون بازگشت وجه بسته خواهد شد.
۷- اوورکلاک سرورهای اختصاصی ما ممنوع و سرویس شما بدون بازگشت وجه قطع می‌شود.
۸- استفاده از سرویس‌های ما برای ارائه سرویس‌های بدون احراز هویت(Login) ممنوع می‌باشد.
۹- اعمال Port Scanning در سرویس‌های ما ممنوع و سرویس شما از طرف دیتاسنتر قطع می‌شود.
۱۰- کلیه مسائل(اعم از تصویر، ویدئو و صوت) مرتبط با پورنوگرافی ممنوع می‌باشد و با متخلفین برابر قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران برخورد می‌شود.
۱۱- حملات اتک دی داس به سایر سرور‌ها ممنوع می‌باشد، درصورت وصول شکایت سرویس شما بدون بازگشت وجه قطع می‌شود.
۱۲- هرگونه توهین و تحقیر(فحاشی و هتاکی) در بخش پشتیبانی سبب قطع سرویس شما می‌شود.
۱۳- برای اعلام مشکلات سرویس‌های ما فقط مجاز به ارسال تیکت به بخش فنی ما هستید، و پاسخ به کلیه درخواست‌های فنی شما در پیغام‌رسان یاهو در تعهد ما نیست، درصورت لزوم پشتیبان خود با شما تماس خواهد گرفت.
۱۴- مشکلات حاد و با ضریب امنیتی بالا از بند ۱۳ و ۱۴ معاف می‌باشند، و می‌توانند از پیغام‌رسان یاهو(ما با شما تماس می‌گیریم)، تیکت، تلفن‌همراه و رایانامه استفاده نمایند.
۱۵- در ارسال درخواست‌ های پشتیبانی حتماً به فارسی بنویسید، در غیر این‌ صورت مسئول پاسخ ندادن به درخواست شما برعهده مدیریت پشتوار سرور نمی‌ باشد و اطلاعات کاربران در بخش پشتیبانی می‌بایست حقیقی باشد.
۱۶- با توجه به ضوابط پشتوار سرور، درصورتی که کاربر محترم پس از گذشت ۲۴ ساعت از سررسید، صورتحساب سرویس خود را پرداخت ننماید، پشتوار سرور سرویس مروبطه را خاموش کرده و تا ۴۸ ساعت خود را موظف به حفظ سرویس می‌داند، بدیهی است پس از گذشت ۴۸ ساعت اطلاعات قابل بازگشت نخواهد بود. (درصورت مشکل احتمالی در پرداخت حتما با بخش پشتیبانی ما در ارتباط باشید)


تعهدات پشتوار سرور

۱- پشتوار سرور متعهد است، کارسازهای مجازی خود را درصورت حضور پشتیبان تا ۲۴ ساعت به مشتریان تقدیم نماید.
۲- کلیه سرویس‌های پشتوار سرور به صورت مدیریت نشده(آفشور) هستند، لذا تیکت‌های مشکلات نرم‌افزاری پاسخ داده نمی‌شوند.
۳- در صورتی که از خرید خود (کارساز مجازی پشتوار سرور) پشیمان گشتید با توجه به دلیل قانع کننده شما، می‌توانید تا ۲۴ساعت پس از خرید کارساز با ذکر دلیل درخواست انصراف از خرید را دهید، در صورتی که سرور شما مشکل قابل رفع نداشته باشد و دلیل شما قانع کننده باشد ، با درخواست شما موافقت خواهد شد.


قوانین به مرور زمان به‌ روز آوری می‌شود . . .
.
.
.