درباره پشتوار سرور

پشتوار سرور

اطلاعات مختصر در خصوص پشتوار سرور !

پشتوار سرور


پشتوار سرور خدمات سرور مجازی,میزبانی وب،هاست دانلود,هاست اختصاصی, و کلیه محصولات مجازی در ایران،خدمات رسانی خود را در زمینه فروشگاه در سال 1388 و در زمینه انجمن در سال 1391 آغاز کرد. از لحظه تولد تاکنون پشتوار سرور همواره سعی در بکارگیری شیوه های مدیریتی جدید و خدمات نوین داشته است.

سرمایه گذاری پشتوار سرور بر روی سخت افزار، نرم افزار و زیر ساخت های شبکه موجب می شود تا کاربران تنها به توسعه خدمات آنلاین خود بپردازند و کیفیت بهتری را تجربه کنند. شما با انتخاب پشتوار سرور به کیفیت، پایداری و امنیت مورد نیاز برای تجارت خود دست می یابید. از یک سایت شخصی کوچک تا یک سرویس سازمانی بسیار بزرگ، پشتوار سرور راه حلی جامع ، برای نیازهای شما تهیه دیده است.در حال حاضر هزاران کاربر در حال استفاده از سرویس های ما می باشند و پشتوار سرور نیز مفتخر می باشد که جزء 10 هاست برتر ایرانی از لحاظ تعداد دامین های تحت پوشش و کیفیت می باشد.


چرا پشتوار سرور را به عنوان میزبان انتخاب نماییم.


دارای بیش از 6 سال سابقه در ارایه سرویس های میزبانی وب و سرورهای مجازی:

پشتوار سرور در حال فعالیت به صورت رسمی در زمینه سرور مجازی ، میزبانی وب و ثبت دامنه است .


پشتیبانی قدرتمند:

متخصصين با تجربه ، کادر فنی و کادر مالی پشتوار سرور با بیش از 10 سال تجربه در زمینه صنعت میزبانی وب، با کمال افتخار شما را تا رسيدن به اهدافتان همراهي می نمایند، سعی ما همیشه در درجه اول پشتیبانی مطلوب جهت جلب رضایت کاربران میباشد.


سرور های قدرتمند:

در حال حاضر پشتوار سرور در بیش از 16 کشور جهان سرور اختصاصی هم به صورت اجاره و هم کلو شده دارد و همچنین پشتوار سرور پیشرفته ترین و سریع ترین سرورها را برای ارائه خدمات مطلوب جهت رضایتمندی مشتریان در اختیار گرفته.


مانیتوریگ 24 ساعته سرورها:

پشتوار سرور برای جلوگیری از مشکلات احتمالی با در نظر گرفتن دو شیفت کاری به صورت 24 ساعته تمام سرورهای خود را مانیتور کرده تا از بروز مشکلات جلوگیری کند و در زمان های بحرانی در کمترین زمان ممکنه نسبت به حل و فصل مشکلات اقدام کند .


آپتایم بالای 99.99 درصدی پشتوار سرور:

همانطور که مستحضر هستید آپتایم بالا در صورت داشتن تیم فنی قوی و تجربه بالا و مانیتورینگ 24 ساعته و موارد امنیتی محقق خواهد شد که شما میتوانید این خصوصیات را با ما تجربه کنید.


ارایه سرویس پایدار، عدم تحریم توسط کشورهای خارجی:

با توجه به شدت یافتن تحریم ها به خصوص از سوی شرکت های آمریکایی مانند سی پنل و پلسک، موضوع تحریم به یکی از جدی ترین مشکلات هاست های ایرانی تبدیل شده ، در این راستا و با توجه به سابقه طولانی پشتوار سرور همچنین تلاش های شبانه روزی تیم مالی و فنی این مجموعه در زمینه ارایه سرویس های میزبانی وب، سرویس های ارایه شده توسط پشتوار سرور به هیچ عنوان شامل تحریم های فعلی نبوده و نخواهد شد و به لحاظ حقوقی کاملا قانونی میباشد.


امنیت:

با توجه به اینکه امنیت جایگاه و اهمیت ویژه ای در این نوع خدمات دارد ، پشتوار سرور تلاش خود را در جهت ارائه سرورهای امن و مطمئن همواره ادامه خواهد داد. استفاده از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری، پکیچهای امنیتی از جمله اقدامات پشتوار سرور در این جهت می باشد. برخی از پکیج های امینتی نصب شده بر روی سرور های پشتوار سرور منحصرا برای این مجموعه تهیه شده است.


پنل کاربری مجهز:

پنل کاربری پشتوار سرور این امکان را به شما میدهد که در هر زمان تمامی سرویس های خود را کنترل کنید. تمامی پرداخت ها و تمدید ها به صورت آنلاین و روش های دیگر پرداختی از طریق پنل کاربری به صورت اتوماتیک انجام پذیر میباشد. از دیگر امکانات موجود در پنل کاربری شما امکان مدیریت کامل تنظیمات دامین ها و سرورهای مجازی شما میباشد.