با آرزوی شادمانی

اما ارز دیجیتال چیست ؟

ارز دیجیتال یا Cryptocurrency یک فرم از پول الکترونیکی است که بیشتر ارزهای دیجیتال به منظور امنیت بیشتر، حذف واسطه ها و ناشناس بودن طراحی شده اند.
ارزهای دیجیتال، ارزهایی هستند که از رمزنگاری برای انتقال در اینترنت استفاده می کنند، رمزنگاری های ارزهای دیجیتال غیرقابل هک و پیگیری هستند.

ارزهای دیجیتال چگونه کار می کنند؟

ارزهای دیجیتال از فناوری غیرمتمرکز استفاده می کنند و به کاربران امکان پرداخت امن و ذخیره پول را بدون نیاز به ثبت نام یا استفاده از بانک ها و سازمان های واسطه می دهند. اکثر ارزهای دیجیتال روی پایگاه داده توزیع شده ای به نام بلاک چین اجرا می شوند. بیشتر واحد های اصلی ارز دیجیتال (به جز توکن ها) توسط یک فرآیند به نام استخراج یا ماین تولید می شوند.


ارزهای دیجیتال مشهور

  • بیت کوین: بیت کوین اولین و محبوب ترین ارزدیجیتال است. بیت کوین توسط فردی (یا افرادی) ناشناس به نام ساتوشی ناکاموتو در سال ۲۰۰۹ عرضه شد. ارزش کل بازار بیت کوین اکنون بیش از ۷۰ میلیارد دلار است.
  • اتریوم: در سال ۲۰۱۵ توسعه یافته است، اتریوم بلاک چین مخصوص خود را دارد به همین دلیل به آن بلاک چین دوم هم گفته می شود. اتریوم فقط یک روش پرداخت نیست. روی بلاک چین اتریوم، قرارداد های هوشمند غیرمتمرکز اجرا می شود. بیش از ۹۰ درصد توکن های موجود روی پلتفرم اتریوم فعالیت می کنند.
  • ریپل: ریپل یکی دیگر از پلتفرم های غیرمتمرکز مشهور است. ریپل در سال ۲۰۱۲ با هدف ایجاد ظرفیت تراکنش های بالا عرضه شد.
  • لایت کوین: این ارز با تغییراتی در بیت کوین مانند انجام سریع تر تراکنش ها و استخراج راحت تر، در سال ۲۰۱۳ عرضه شد.

مزایای ارز دیجیتال چیست ؟

همان طور که در بالا دیدید، حفظ هویت کاربر، عدم نیاز به واسطه، کارمزد پایین و سرعت بالای انجام تراکنش از مهم‌ترین مزایای ارزهای دیجیتال به شمار می‌روند.


در نگاه آخر

ارزهای رمزپایه واحدهای پولی هستند که از فناوری رمزنگاری و بلاک چین استفاده می‌کنند و در طول چند سال گذشته علاقه‌مندان زیادی پیدا کرده‌اند. این دارایی‌های دیجیتال سرمایه زیادی را جذب کرده‌اند که باعث افزایش قیمت آن‌ ها شده است در همین راستا پشتوار سرور به دلیل درخواست های مکرر مشتریان عزیز که نیاز داشتند با این نوع ارزها فاکتورهای خود را پرداخت کنند پشتوار سرور پس از بررسی و تائید نهایی توسط مدیریت تصمیم به ارائه درگاه پرداخت برای ارزهای دیجیتال گرفت به صورتی که در حال حاضر پشتوار سرور مجهز به درگاه پرداخت فاکتور با بیش از 50 ارز دیجیتال شده است که مهمترین اونها بیت کوین هست.

برای پرداخت فاکتور خود در زمان صدور فاکتور طبق عکس زیر میتوانید روش پرداخت را بر روی پرداخت آنلاین با ارزهای دیجیتال قرار دهید:
بعد از انتخاب بر روی پرداخت کلیک میکنید و در صفحه بعد نوع ارز خود را انتخاب و پرداخت میکنید

با احترام
پشتوار سرور

به کانال رسمی تلگرام پشتوار سرور بپیوندید !
https://telegram.me/poshtvarserver
@poshtvarserver

یکشنبه, آگوست 19, 2018

« بازگشت