با سلام و عرض ادب،

با فرا رسیدن ایام پایانی سال 1396 ، تیم پشتوار سرور سرآغاز سالی نو را پیشاپیش به شما تبریک گفته و سعادت ، سخاوت ، سربلندی ، سروری و سلامتی را برای شما دوستان عزیز آرزومندیم .

همزمان با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز، و بنا به نگرانی ها و درخواست های رسیده از سوی بسیاری از مشتریان، پشتوار سرور بر آن شد تا با افزودن خدمات تمدید خودکار برای سرویس های شما این نگرانی را برطرف نماید. این امکان در کلیه سرویس ها از جمله دامنه، سرور، هاست و غیره مهیا گردیده است.
لذا مشتریانی که تمایل دارند در ایام تعطیلات یا غیر تعطیل، با خاطری آسوده به سفر رفته و نگران تمدید سرویس خود نباشند، میتوانند با افزایش موجودی ناحیه کاربری خود این امکان را برای سیستم فراهم سازند تا در هنگام صدور خودکار فاکتور، مبلغ از اعتبار پنل شما برداشت گردیده و سرویس تمدید شود.
شایان ذکر است، از این پس، در صورتیکه عدم تمایل به تمدید سرویس خود، حتما لغو سرویس و گزینه پایان دوره را انتخاب نمایید. در این حالت سرویس تا همان روزی که اعتبار داشته باشد، فعال خواهد بود ولی تمدید نخواهد شد. همچنین در خصوص دامنه هایی که قصد تمدید ندارید، لازم است گزینه تمدید خودکار آن دامنه را غیر فعال نمایید.

همراه همیشگی پشتوار سرور، افتخار ما، رضایت همیشگی شماست.

پشتوار سرور

دوشنبه, مارس 19, 2018

« بازگشت