مشتریان ، همکاران گرامی

درود و با آرزوی شادمانی ، امروز سه شنبه 28 اردیبهشت تولد 7 سالگی پشتوار سرور بود گذشت 7 سال تلاش و تجربه در زمینه هاستینگ دوست داشتیم جشنی با مشتریان بر پا کنیم که میسر نشد انشالله در سال های آینده جبران خواهیم کرد.

اگر بخواهیم به عقب برگردیم پشتوار سرور فعالیت خودش را در سال 1388 با یک سایت خیلی ساده و یک خط تلفن و به صورت خانگی و با مدیریت یک نفره شروع به کار کرد که دوستانی که از اول با ما همراه بودند نام سایت gar3na.com را به خاطر دارند سایتی برای فروش محصولات بازی های آنلاین و لایسنس های معتبر بود که در اواخر اون سال فعالیت من در زمینه هاستینگ با خرید اولین سرور اختصاصی در رداستیشن انگلستان شروع شد.

بعد از گذشت چند ماه کم کم تعداد مشتریان ما اضافه شد که مهم ترین عامل آن ارائه خدمات باکیفیت و کسب اعتماد و اعتبار بالا در بین کاربران وب بود چون سال ها نمایندگی یکی از معتبر ترین بازیهای آنلاین در ایران را داشتیم و کابران با ما آشنا بودند و با بالا رفتن تقاضاو مشتریان پشتوار سرور هم رشد کرد و اولین شخص دوست خوبم آقای مهندس آرشین لباف به کمک پشتوار سرور آمدند و کم کم دوستانی دیگر اضافه شدند و سایت ما تغییر پیدا کرد به پشتوار سرور با شرکت پشتوار سرور (پشتوار به معنای پشتیبان) با دفتر مرکزی در اصفهان و به صورت تخصصی در زمینه وب فعالیت خودش را شروع کرد که تا به امروز بیش از 32 سرور اختصاصی و بیش از 2500 آی پی آنلاین در این مجموعه فعال هستند. قطعا دو عامل مهم در پیشرفت این مجموعه را میتوان مشتریان وفادار و تیم متخصص شرکت دانست که بدون وجود هر کدام هرگز این مجموعه به جایگاه فعلی خود دست پیدا نمی کرد ، در همین جا از همه دوستان صمیمانه تشکر میکنم.

ما باید خیلی خوش شانس باشیم که در طی این 7 سال بدون هیچ مشکلی به فعالیت خودمان با قدرت ادامه دادیم و من شخصا این موفقیت را با تمامی وجود حس می کنیم و خدا را شکر توانسته ایم طی این 7 سال با صداقت و سالم کار کنیم و بتوانیم اعتبار بالایی را در بین کاربران فضای مجازی کسب نماییم شرکت ها و سایتهایی بودند که فعالیت خودشتان را رها کردند و مشتریان و سرورها را به پشتوار سرور واگذار کردند ولی ما همچنان هستیم و با قدرت ادامه خواهیم داد.

همانطور که در جریان هستید نسخه آزمایشی سایت پشتوار سرور دو هفته بارگذاری شد و پس از گذراندن تست و رفع مشکلات ، سایت امروز به مناسبت تولد 7 سالگی پشتوار سرور به صورت نسخه کامل بارگذاری شد و دوستان تغییرات را لمس خواهند کرد.

پنل های اضافه شده برای نمایندگان هاست و هاست های اشتراکی و سرورهای مجازی و دامنه که دوستان بدون نیاز به وارد شدن در این نوع سرویس ها میتوانند در سایت ما مدیریت کامل بر روی سرویس های خودشتان را داشته باشند که در آینده به تک تک ان موضوع ها برای مشتریان جدید و دوستانی که اطلاع از تغییرات ندارند اطلاع رسانی خواهد شد.

در پایان یکبار دیگر جا دارد از زحمات تک تک پرسنل شرکت تشکر کنم و همچنین از شما مشتریان گرامی که طی این سال ها ما را مورد حمایت قرار داده اید سپاسگذارم.


با احترام
مدیریت پشتوار سرور عرفان پورگل افشان
نظرات و پیشنهادات شما دوستان
http://www.poshtvarserver.com/index.php?m=v_testimonialسه شنبه, می 17, 2016

« بازگشت